OFERTA & WSPÓŁPRACA

Szanowni Państwo

Dziękujemy za zainteresowanie LandArt prjektowanie.

Proponujemy kompleksową usługę projektową na najwyższym poziomie. Wiedza oraz doświadczenie zespołu projektantów sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać najwybredniejszym oczekiwaniom i wykonać dopracowany, oryginalny i niepowtarzalny projekt każdego terenu zieleni: ogrodu prywatnego, tarasu czy zieleni miejskiej zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

 

W zależności od potrzeb wykonujemy pełną dokumentację techniczną:  inwentaryzcje, projekty koncepcyjne, projekty techniczne, wizualizacje, projekty systemów nawadniających, a także kosztorysy inwestycji. 

 

Przestrzeń jest dla nas plastycznym tworzywem, z którego poprzez wysublimowany i dopracowany szczegół możemy stworzyć idealny teren  zieleni zarówno prywatnej jak i publicznej.

Projektanci LandArt oprócz umiejętności  zakładania prywatnych terenów zieleni mają również doświadczenie przy prowadzeniu wielkoformatowych przetargów publicznych jak np.: Weryfikacja projektu oraz nadzór nad realizacją projektu zagospodarowania terenu przy budowie drogi ekspresowej, projektowanie parków, placów zabaw oraz innych zielonych terenów użyteczności publicznej. Nasze zamiłowanie do projektowania zostało wzbogacone w fundamentalną wiedzę z zakresu projektowania zdobytą  na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy oraz na uczelni o najwyższym poziomie w zakresie Architektury Krajobrazu w Polsce -  SGGW w Warszawie.

 

To co ważne w branży kreatywnej monitorujemy trendy i podnosimy swoje kwalifikacje poprzez studia podyplomowe, uczestnictwo w szkoleniach, targach oraz kursach. Wszystko po to abyś miał gwarancję, iż realizowany projekt będzie niepowtarzalny oraz atrakcyjny przez długi czas.

©2023 by Samuel Glade | Landscape Architect | Proudly created with Wix.com