O NAS

Dziękujemy za zainteresowanie LandArt Projektowanie.

Pracownię LandArt Projektowanie założyłyśmy w 2019 r. po zebraniu istotnych doświadczeń zawodowych. Oprócz umiejętności projektowania prywatnych terenów zieleni mamy również doświadczenie przy prowadzeniu wielkoformatowych przetargów publicznych jak np.: weryfikacja projektu oraz nadzór nad realizacją projektu zagospodarowania terenu przy budowie drogi ekspresowej, projektowanie parków, placów zabaw oraz innych zielonych terenów użyteczności publicznej.

 

Nasze doświadczenie opiera się nie tylko na pracy w biurze – pracowałyśmy już podczas studiów przy realizacjach terenów zieleni, pięlęgnacji oraz uprawie roślin ozdobnych wykorzystywanych w projektach, w związku z czym nasze doświadczenie zapewnia rzeczywiste przełożenie projektu na budowę terenu zieleni.

Oferujemy usługi związane z zagospodarowaniem terenów zieleni. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową realizację projektu, ponieważ współpracujemy z ogrodnikami, brukarzami, geodetami oraz inżynierami budownictwa. 

 

To, co ważne w branży kreatywnej - stale monitorujemy trendy, rozwijamy się i podnosimy swoje kwalifikacje. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że wykonany projekt będzie odpowiadał Waszym wymaganiom i oczekiwaniom.

W naszych projektach staramy się wychodzić naprzeciw naturze i otoczeniu. Projekty przygotowywane są indywidualnie z uwzględnieniem otoczenia, warunków glebowych. Nasze realizacje dają gwarancję niepowtarzalnego podejścia do Państwa ogrodu. 

W zakres naszych realizacji wchodzą projekty zieleni przydomowej, publicznej, sporządzamy inwentaryzacje dendrologiczne, a także prowadzimy nadzory autorskie oraz nadzory nad inwestycjami. 

Karolina Kais

magister inżynier architekt krajobrazu

 

Absolwentka UTP w Bydgoszczy i SGGW w Warszawie, doktorantka Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW. Doświadczenie w pracy zdobywała w pracowniach projektowych i wykonawczych oraz Szkółce Szydło, a także podczas wyjazdów zagranicznych w trakcie studiów w firmach wykonawczo-pielęgnacyjnych. Swoją wiedzę poszerza na szkoleniach, kursach i konferencjach – ukończony kurs kosztorysowania, projektowania zielonych dachów, projektowania i montażu systemów nawadniania, operator drona VLOS do 5 kg z uprawnieniami.

LandArt Projektowanie    |    tel. 697 655 493    |    tel. 692 740 916    |   biuro@landart.com.pl

  • Facebook